Volba velikosti je zásadní

Chladnička je mistrovské dílo, a dokonce nepostradatelné v kuchyni. Přesto to není vždy snadné najít optimální místo. Zde je několik tipů pro výběr umístění.

Volba chladničky

Víte, že budete mít dvě možnosti pro integraci chladničku v kuchyni. Můžete se rozhodnout pro chladničky volně stojící umístit na místě dle Vašeho výběru v kuchyni. To může proklouznout mezi dvěma nábytku nebo pod pracovní plán podle jeho velikosti. Přední část chladničky bude viditelný v kuchyni. V tomto případě víme, že mnoho chladničky mají nyní estetické kvality. barevné modely jsou uvedeny tak, aby odpovídala zbytku kuchyňského interiéru, ale také triky, jako jsou nálepky nebo magnety se oblékat.

Druhým řešením je zvolit vestavěný v lednici. Chladnička budou zahrnuty v návrhu kuchyně a bude skryta za fasádou skříňky v linii vaší kuchyně. Vaše kuchyně bude prezentovat velmi harmonické kontinuitu, protože to bude obtížné podezření umístění chladničky. Víte, že můžete vždy přidat vestavěnou lednici v kuchyni po designem, ale to bude vyžadovat nějakou práci navíc.

Umístění chladničky

Umístění chladničky není jen otázkou prostoru, musíme také myslet na praktičnost její pozice. Takže pokud máte na výběr, integrovaný lednici v kuchyni spíž, spíše než pomůže vyhnout se zbytečným výlety. Kromě toho, v kuchyni, je to totéž: myslet na cestách uděláte při vaření! Tak, jestliže jeden má ve zvyku umístění dřezu v blízkosti varné desky a pracovní plán pro praktických důvodů, že to bude stejné pro lednici. Nepokládejte příliš daleko od pracovní plochy, protože to je doba přípravy pokrmů budete nejvíce potřebují přístup k tomuto zařízení.

Pro dosažení nejlepšího výkonu, vyhněte chladničku do blízkosti zdrojů tepla. Tak drž se dál co nejvíce z vašeho sporákem a troubou. Také si pamatuji, aby dodržovaly standardy integrace, protože některé chladničky potřebovat více či méně větrané místo. Pro volně stojící, vždy povolit malý prostor.

Fotografie Kuchyňky pro inspiraci nebo snít ... objevit „Deco Fotografie»