Ručně šitý, je to ukazují, že oprašuje šev, každou sobotu v 18 hodin na M6! Koncept? 10 ventilátory kandidáti střetnou prostřednictvím různých akcí po jejich společném vášeň: šití. Po provedení těchto zkoušek, vítěz bude mít možnost vidět zveřejnila svou vlastní módní knihu se všemi svými výtvory.

Přehlídka vás inspiruje? Naštěstí Hand šité a její partneři nabízejí semináře a produkty, aby se vám šít!

Ručně šité šicí dílny

Cívky a kombajny

Není nic lepšího než Pros poradenství pro začátečníky! Dílny „šité základní“ ve spolupráci s obchodem Cívky a kombajnyjsou vhodné pro všechny úrovně a jsou k dispozici v 17 městech ve Francii! Ty vám umožní objevovat techniky a triky show! Takže se můžete naučit přizpůsobit oděv nebo odborníkům provádět různé modely s šéfem. Workshopy jsou k dispozici v několika verzích: Junior 6-12 let, zpracování specialita, a specialita patronát.

Koženého váčky soupravy Ručně šité

nf
© My Little galanterie

Hyper praktiky začnou kity kapsy My Little galanterie poskytnout všechny prvky potřebné pro výrobu krásnou koženou peněženku. Připravený k jízdě, obsahují sukně kůže, zip, produkt (střapec, popruh, řetěz ...) a návodem pro vás krok za krokem v realizaci sáčku. Přicházejí v pěti témat: rock, zábavný, přirozený, elegantní a sport.

Ruka šité vzory

Ručně šitý: vzory, výstroje, šicí dílny, kde najdete všechny emise výrobků!
© Made In Me Couture

V každém čísle, zkouška uložené šéfa vitríny oblečení, které musí uchazeči dosáhnout v rekordním čase. Chcete-li reprodukovat model je jednoduché s ruční šité vzory vyvinuté Made in mě šití ! papír vyrobený fusible, které umožní lepší uplatnění na tkanině. Mnoho modelů existují, každý odmítl různých měření a tedy vhodná pro všechny typy těla. Kromě toho, rady a tipy jsou k dispozici na webových stránkách, které vám pomohou dosáhnout šéf.

Chcete-li vžít do švu? Dobrá věc Deco.fr a M6Licences nabízejí vyhrát šicí dílnu pro dva, deset sáčků výstroje, aby se sám, a patnáct šéfy! Zkusit své štěstí a zúčastnit se naší soutěže Ručně šitý!