deco a pohodlné piknik

Léto je období pikniků! Ale pro úspěšnou pikniku na trávě, budete mít dobře vyřešena. Kryt tohoto problému, které se do nich vešlo piknik vzniká: ubrus kostkovanou deku? Který model? To vám pomůže, aby vaše volba pro piknik dekor a pohodlné!

Nejlevnější varianta: Pléd gauč

Pokud nechcete investovat do specializovaného příslušenství k pikniku, můžete do značné míry recyklovat pléd, který již vlastníte. Pléd vaší pohovky bude dělat v případě, že mají pěkný velikosti a nesmí být příliš křehký. Pokud to není příliš hustá, bez obav násobit vrstvy přidat trochu pohodlí. Dekor si můžete vzít jako výchozí bod barvu nebo vzor svého plédu nabídnout harmonické piknik a velmi dekorativní.

Možnost komfort: piknik kobereček

Pokud jste na piknik je především relaxační čas, který vám musí nutně dát nějaké pohodlí, budete stavět na piknik kobereček. To je dost silná, aby necítí nepohodlí na zem, a to někdy poskytuje izolační vrstvu, která blokuje vlhkosti z půdy. Navíc jsou často velmi praktické, protože mají popruhy složit do pudinku a se nosí jako malý sáček.

Možnost Deco: docela kluzký

Aby žádná legrace bez kostkované ubrusy? Odložil komfort a tasit meč velmi dekorativní ubrus, který bude udávat tón pro váš piknik. Samozřejmě, že web není dost silná, aby bylo pohodlné, ale můžete přidat malé polštářky nebo židle placičky se cítit více v pohodě!

Tabulka Decor: piknik elegantní země