uživatel&# 039; s úkolem zajistit vertikální zahrady

Existuje asi patnácti lety slavný botanik Patrick Blanc zahájila módní zelených stěn, transformaci fasády měst po celém světě ve vertikálních zahrad, kde rozmanité druhy rostlin rostou na cítili jako vrstvy na stěnách skalnaté tropických dřevin. Jeho myšlenka inspirovala mnoho zahradníky a dnes existuje řada technických řešení, jak vytvořit vertikální zahrady.

Jak postavit zahrady v malém prostoru?

Ale transformovat stěny terasu nebo malý prostor ve svěží zahrady, jen trochu představivosti a řadu rostlin přizpůsobených expozici a klimatu. Zde, tři z nerezavějící oceli záclonové tyče byly zavěšeny na stěně a tucet sázecí zinku zde bylo přerušeno. Střídáním barevné květiny, rostliny pláč kapradiny a heucheras, jsme snadno získat nádherné vertikální zahrady, snadno se udržuje. Na terase přírodních kamenných desek, zinku květináče se umístí do zdi k zachycení vody pro zavlažování. Tento typ zahrady je ideální pro terasy a balkony, ale i verandy, kde jeho účinek může být dramatický ...

vertikální zahrady
© Deco.fr

Krajina představenstva

Svislá stěna je ideálním řešením pro úsporu místa v malých městských zahradách. Většina kutilové mohou také vytvářet materiály ze dřeva nebo gabionů. Pro ostatní, existuje řešení na klíč pro vytvoření vertikální zahrady v mžiku.

příslušenství

svislé tyče zahradní
© Deco.frTyče z nerezové oceli a zinku sázecí

V závislosti na vašem vkusu, můžete také rozhodnout pro terakotových květináčích visí na dřevěným plotem.

vertikální zahradní květináče
© Deco.frhrnce

Zinek, pryskyřice nebo terakota, aby se voda teče pěstitelů při zalévání.

rostliny

Vertikální zahrady balkon
© Deco.frbalkony rostliny

Zoufalství malíře (Heuchera "Midnight Rose"), dřevo pryšec (Euphorbia amygdaloides), Fialová Helleborus (Helleborus purpurascens), Liriope (Liriope muscari), Velké barvínek (Vinca major 'Variegata'), stonožky (Phyllitis scolopendrium), False muž kapradí (kapraď rezavá "Crispa congesta"), celoroční Geranium (kakost krvavý), Bellflower stěny (Campanula muralis) ...

zeleninové zahradě vertikální zahradní
© Deco.frVertikální mini-zahradní

Jahoda, cherry rajčata, pažitku, ředkvičky ...

Předběžný rozpočet

Vertikální zahrady se skládá ze 3 tyčí, 10 a 5 zinku plantážníků květináčů bude stát mezi 700 a 2000 € v závislosti na kvalitě povrchové úpravy a vybraných odrůd (kromě zahradního nábytku).

Zahrady, zahrada: optimalizované řešení pro malé prostory

Naše praxe videa balkon, terasu a zahradu