Skutečný pizza pec doma!

Někteří sen o krbu, další letní kuchyně. Vy chcete pec na pizzu. A my vám rozumět! Nic se nevyrovná pizzu nebo vařené nad hořícím dřevem flammekueche hostinu a užít si chvíle souručenství. Dnes budeme vysvětlovat, jak se postavit pec na pizzu a za to, Kontaktovali jsme firmu Ephrem.

Dobře zvolený umístění

Prvním krokem při budování vaší pec na pizzu je výběr lokality. Chtěli byste troubu v centru na zahradě? Na terase? Proti vašeho domova? Bez ohledu na zvolené místo, stačí se ujistit, že povrch pro pec na pizzu je stabilní a plochá.

Konstrukce pec na pizzu

Postavit pec na pizzu, chléb, dřevo není jednoduché.

Zde jsou kroky:

1- Na zvolené místo, zajistí, že oblast, která se zobrazí pec na pizzu je stabilní a ploché. Fit dvě nohy v blocích o asi patnáct centimetrů a realizovat železobetonová deska 10 cm.

2- Příprava tenké vrstvy malty 2 až 3 cm. K dosažení tenkého malty, je nutné míchat 50 kg cementu se 180 litrů písku. Přidá se voda až do pastovité směsi. Nyní máte svou základnu!

3- Mount troubu bez spojů (suchá montáž).

4- Postavit zeď kolem pece na dřevo v blocích po 10 cm proveďte kouřovodu tak, že má vnitřní 20x20 cm.

5- Obklopují dřeva troubu s kamenné vlny vrstvy 5 až 10 cm vám recouvrirez asi deset cm písku. Můžete také použít vermikulitové beton bez kamenné vlny.

6 A konečně, aby přístřešek nad pece na dřevo.

Chcete více informací? Zde je odkaz, který by mohl být užitečný! Pokud jde o dekoraci vašeho pec na pizzu, jsi volný. Kameny, cihly, omítky, barvy si můžete vybrat dekor vám dělá radost.

Odvolat k profesionálům!

Vzhledem k tomu, my ne všichni mají duši údržbář, je samozřejmě možné zavolat profesionály.

Čtěte více:

Na www.four-ephrem.com najdete informace, tipy, videa, modely pizza trouba, doplňky.