Jaký plancha je nejlepší pro vás objevovat výhody každého z nich.

Pro ty, kteří chtějí zapomenout na kuchyň na grilu, ale chci ještě těšit venkovní kuchyni, grilované řešení je pro vás. Na vzestupu v posledních letech, grilované nikdy nepřestane převést více a více francouzsky. Výrobci, pro jejich část inovaci nabízet modely pro splnění všech úkolů. Na trhu naplnit to stává složitější zvolit nejvhodnější pro své potřeby plancha. Mezi vlastnosti, které mají být stanoveny, použije se otázka dodávky je rozhodující: Plancha plyn nebo elektřinu? Jaký je nejlepší řešení? Učinit správné rozhodnutí tím, objevují výhody každého z nich.

Výhody plynu Plancha

Tradičně plancha spíše jsou plynové poháněné zařízení. Tato volba energie odpovídá prvnímu použití grilu. Je to rychlý a silný způsob, Elektricky vyhřívané venkovní deska vařit jídlo tam. Plynové hořáky, nejsou rovnocenné z hlediska topného výkonu a rychlosti. Obecně lze říci, plynové pánve jsou silnější a rychlejší než elektrických ploténkách. Další výhoda, zvláště když si uvědomíte, že se jedná o venkovní kuchyně: plynová plotna je zcela autonomní. Ona nepotřebuje elektrickou zásuvku k provozu a můžete oběd v zahradě, pokud si budete přát.

Cuisinart elektrické plotna
© Cuisinart

Uvnitř je elektrický plancha je vybrán.

Výhody elektrického Plancha

Na druhou stranu, elektrický plancha je závislá na tom přítomnost elektrické zásuvky, která je docela snadné najít. Plancha plyn, který je zase závislý na plynový válec. Pokud jste zapomněli své butan nebo propan, můžete rozloučit s jídlem. Je pravda, že přípojka plynu může také ochladit na některých jízd. Přestože zabezpečovací systémy a montáž dnes nemají nic společného s Plancha před plynu, někteří se obávají, aby použití těchto zařízení. Pro ty, kteří mají jen malý balkon nebo úplně bez vnějšího elektrického pánvi je k dispozici jako stolní model. Nebudete mít stejný výkon, který konvenční plancha, ale stále udržovat přátelské ducha tohoto druhu vaření. A konečně, na vědomí, že elektrické modely jsou obecně výhodnější koupit, než plynových modelů.