Láska hmoty


Dnes hladký nábytek mnohem menší zájem! To, co jsme výzkum, jsou nábytek, který žil, které mají historii a že bude dávat charakter našich interiérů. A odpovědět na vaše přání, dáme na patinu, která zhmotňuje čas strávený na nábytek.

Patina, proč je trendy?

Dá se najít dva důvody pro úspěch patiny! Za prvé, protože staré věci se stávají sázkou na jistotu ve světě, který spěchá spotřebu. Omšelé nábytek časem, takže se jedná o udržitelný kus nábytku, který překročil časy a jít přes ně znovu. Postačí říci, že v době krize, starožitný nábytek má něco uklidňujícího, a to je důvod, proč jsme ho milují! Ale ne jen proto, že zvětralý kus nábytku je jedinečný model, za předpokladu, že je opravdu časově a ne uměle v továrně. A to nás přivedlo k druhému důvodu: patina, protože rád přizpůsobit svůj nábytek a učinit je jedinečný! Ve skutečnosti, pokud je patina je krásné, když provádí čase, efekty vyrobené malování jsou stejně důležité. Stárnutí nábytek se stává koníčkem, který vytváří výzdobu tím, že mu příběh.

Jak najdeme starožitný nábytek?

Máte několik řešení, která nabízejí zvětralý kus nábytku! Nejautentičtější bude pročesat bleší trhy a prodejní dvoře najít drahokam, to znamená dostatečně moderním nábytkem a starý zároveň najít své místo ve vaší domácnosti a zároveň má krásnou patinu , Není to tak snadné poté.

Druhou možností, jednodušší, ale trochu podváděl, je jít k dekorativním nápisem nabízí nový nábytek, který vypadal jako starý. A pak tam jsou úžasné! Domy ve světě a Amadeus například najdete mnoho kusů nábytku show efekty věku realistický a to v jakékoliv barvě, která je téměř nemožné jinak.

Poslední možností je vytvořit sami vliv na zvětralých dřevěné skříňky vytvořit kus nábytku do svého vkusu a pracovat na materiálu, jak uznáte za vhodné.

Jak točit kus nábytku?

Abychom vám pomohli zestárnout váš nábytek, mnoho značek barvou jako Liberon dům nebo nabízejí půjčky dekorační hrnce pro použití v aplikaci dříve pískované nábytek vytvořit věku účinek. Kromě toho můžete také vytvořit svůj vlastní použití patiny vosk vápnění bílého olova a bělený efekty, zlaté nebo stříbrné vosku vytvořit efekty věku vzácného nebo lak trhliny. Obecně platí, že je pak nutné připravit podporu tím, broušení a pak provedení podkladové vrstvy jako základu, pokud je to nutné. pak používá vosk, hadřík nebo špachtle vytvořit efekty. Abychom vám pomohli najít knihy s různými technikami, jako jsou knihy „Patina Techniky & Deco projekty „Sandrine Muller-Bohard Editions Tamed čas.

Image: 1/5 |
spustit slideshow

 
 

 • Bílá Dresser PATINEE
 • pohodlné patina
 • PATINEE pohodlné
 • PATINEE stolek
 • Tete PATINEE postel
 • Bílá Dresser PATINEE

  Maisons du Monde

 • pohodlné patina

  Maisons du Monde

 • PATINEE pohodlné

  Maisons du Monde

 • PATINEE stolek

  Maisons du Monde

 • Tete PATINEE postel

  Maisons du Monde

předchozí
další

 
 
 

Video: brusle židle má starý