vyhnout se duplicitě

Dát dárek může být bezejmenná puzzle. A s příchodem dekorace, kdo je v pokušení, když nabízejí hledět do interiéru. Ubrusy, vázy, svíčky, stolní náčiní, polštáře, příslušenství tam pro každý rozpočet. Ale pozor, existují situace, kdy je nejlepší, aby se zabránilo nabízení dekorativní dárek. Zde je seznam 7 chyb se vyvarovat ...

Nedávají dárek ke stojanu Deco

Pozor nebezpečí! V dnešní době to je vzácné mít nic, když se stěhoval. Tak, aby se zabránilo duplicitě, zeptejte se před nabídkou dárek k osobě, která se usadí. Místo toho, počkat až do druhé návštěvě se nejprve budete mít sloužil sledování.

Nepřinášejí dárky Deco lidem, že nebudeme moc dobře vědí,

Je těžké, aby dar, pokud neznáte osobu. Dekor často na vrcholu seznamu. Ale pozor, chuť a barvu každého nejsou stejné. Tak, aby se zabránilo diplomatický incident, preferují tradiční dárky: květiny, čokoládu, láhev vína nebo jiných lahůdek vždy dělají legraci.

Nenechte self-určil, zodpovědný za ozdobnou dárek

Chutě jsou odlišné, to bude obtížné uspokojit každého. Je lepší být na druhé straně a musí být součástí těch, kteří navrhují 10 tipů za sekundu.

Neposkytují dárky deco s někým, kdo přesně ví, co chce

Ledaže neuvěřitelným štěstím, budete mít 9 z 10 šance na vypadnutí kýžené objekt. Nejlepší je jasně zeptat hlavní osobou, model, barvu, velikost, značku. Všichni budou spokojeni. Osoba, která bude mít dar Sní a ušetřili jste čas.

Nedávají konkrétní stopu, když přesně víte, co chcete,

Ona zklamáním otevření tento krásný balíček, který vás dostane do očí a zjistili, že v rámci jiný objekt čeká. Ale vy jste říkal, že jste chtěli novou tabulku službu s elegantním etnickými vzory! Ano, ale vaše prateta, přeložila africkou etnickou šik. To je tvoje vina, když víme, co chceme, říkáme jasně!

Neptejte se na poukaz

Nejlepší způsob je požádat při nákupu dobrý dárek. Vzhledem k tomu, každý má právo dělat chyby. A tato chyba může být rychle dohnala slavného práva, které umožňuje osoba, která přijímá výměnu dárek! Diplomatický způsob, jak potěšit každého.

Nevolte neutrální objekt

A pokud jste opravdu dát dárek deco skupinu, osobu, kterou sotva znám a kdo slaví stojan, vím, že to je nejlepší zvolit neutrální objekt také konotace. Vědí, že skandinávský trend ve svůj prospěch. Jednoduché tvary, barvy, sdružující se všemi odstíny barevného spektra a strašně dekorem budou jistě bezchybné pro váš nový přítel.