Textilní zůstává čerstvé na slunci

Odolný, estetické a ekologické, potahy na zahradní nábytek jsou stále více inovativní, aby se přizpůsobily různým omezením, že oba environmentální postupy. Batyline textilní přilákal mnoho výrobců s různými vlastnostmi. Objev textilie určené pro venkovní použití.

Tyto Batyline textilní vlastnosti jsou umístěny převážně v jeho složení. Syntetický syn jsou opláštěné vytlačováním, který dává tkanině pravidelnost v tkaní tkaniny. Batyline cesta odolný proti přetržení, plísní a nebojí ultrafialové paprsky. Je také proti pytláctví (nebojí deformace).

Vzhledově Batyline nezanedbává svůj vzhled. Máte možnost Batyline sjednocený (38 odkazy) se Batyline materiální dopad (29 odkazů) a Batyline výjimečný materiál (3 odrůdy Batyline zavedení konopí, jiné recyklované textilie a ocel poslední syn, 15 modelů).

Údržba je ze své strany hračkou ... skoro! Antifungální ošetření a vysoká odolnost proti Batyline umožňují strávit pouze mýdlovou houbu. Textiles také nezachycuje teplo umožňující ji zůstat v pohodě na slunci.

Najdete zde textilní Batyline jako povlak židle, obývací pokoj židle, stupačka nebo houpací sítě pro zahradu.

A pro více informací: Batyline