Shaggy se&# 039; útulná atmosféra

v angličtině "zarůst" označuje dlouhý zámky mat. rozšířením "střapatý" kvalifikuje něco Shaggy a chlupatý. Velmi módní v 60. a 70. letech, koberec Shaggy obnovuje náš interiér pro větší pohodlí.

Zaniklý na konci 70. let ve prospěch krátké vlasy koberci, který ukázal lepší hygienu, Shaggy koberec bere býka za rohy s Cocooning trendu. Tento typ koberce syn ultra-dlouhých vlasů s kudrnatými texturou přináší pocit tepla v místnosti. Ale jeho úspěch je pravděpodobně kvůli jeho pohodlí. Její tloušťka a měkkost poskytuje žvýkací pocit bosé nohy ocení.

Boční barvy, Shaggy je k dispozici v mnoha barvách pro volby s měkkých neutrálních barvách, jako je béžová, smetany nebo šedé a zemitých tónech, jako je čokoláda. Zobrazeny jsou také více odvážnější barvy jako cihlově červená nebo zelená trávník, který nepochybně probudit váš interiér.

Má způsobuje alergie? Koberec má kvalitu udržet prach vysávání hladkých podlah rozdíl, který opouští létat. Udržování chlupaté koberce přesto vyžaduje pravidelnou vysávání s kartáčkem pro větší hygienu.