Barvy a přírodní materiály

Na Vánoce, je nutné vytvořit váš interiér atmosféra severském stylu chaty. Zpět k povaze hodnot s dekorem, kde dřevo je ve středu pozornosti!

Hrát přirozené tóny k vytvoření rostlinné prostředí

Tradiční girlandy změní k Matné dřevěných věnců, větví zjasnění pro slavnostní atmosféru a naplavené dříví šaty lucerny.

Nápady pro stolní dekor

Driftwood je ideální pro dekoraci stolu, můžete dokonce použít jako značka místo registrace cítil křestní jména svých hostů. Chcete-li sami naplavené dřevo: Namočte do větve bělící jste nasbírali. Dokonale suché hadrem. Blanch s voskem holí, nebo s bílou barvou bude vymazán. Voila! Obnovit také šiškami nebo borovicové větve, které mohou mít stolní běžec.

Světlo také vegetací

Preferují původní světelné zdroje mají LED světelné větve ve váze nebo kytici světlých orchidejí (Nature a objevy), dát do domu, borové šišky ve tvaru svíčky (Amadeus) a ozdobit vánoční stromeček Nature Casa světýlka, jako kdyby se jednalo o tradičních stromu.

Pamatovat rostlinné vůně

Nakonec pomocí skořice dekorace a příroda Objevy jako ubrousek: stačí hodit ručník a jít do řetězce, který se normálně používá pro zavěšení. Vaše ručníky bude dobře zdobené srdce, hvězdy nebo strom vonící skořicí.