Bus Palladium byla výzva

Mladý malíř Laura Gonzalez nám několik minut mluvit o své práci. Vrátí včetně její proměny, kteří pracují pro Bus Palladium nebo Regine.

Laura Gonzalez, řekni nám něco o své pozadí.

Nejdřív jsem dělal studium architektury na výtvarné umění. Nejsem malíř, ale jen architekt státu. Vytvořil jsem svou společnost před 4 lety v mém posledním ročníku školy, kde jsem musel pracovat ve škole a zajistit své schůzky mezi polednem a dvě.

Začal jsem obchod pro kamaráda a pršelo! Vedla k druhé a ústně, udělal jsem další obchody a byty, ale to je opravdu Bus Palladium mě začalo. 24, to byl sen se spoustou problémů. Se svým týmem jsme strávili 10 dní pracovní dny a noci, aby projekt a opět to fungovalo!

Ty jsou jedním z dekoratérů mluvil o většinu v současné době, jak si to vysvětlujete?

Za prvé bych chtěl říci, že je to skvělé. Ve skutečnosti, média opravdu mi umožňuje přístup k další ovládací prvky, které by se mi víc bez ní.

Pak myslím, že budeme hodně mluvit o mně, protože jsem představují mládež a pak jsem docela ženský zvláštní styl. Ale hlavně si myslím, že je to práce, která se vyplatí. Konečně skutečnost, že jsem hodně pracovat na veřejných místech se známými jmény pravděpodobně pomůže. Možná, že kdybych to udělala jako byty, by se dalo mluvit méně o mně. Ale pozor, já se nedívám být uznána na ulici, jinak bych udělal jinou práci!

Jak pracujete předělat místo, jako Palladium Bus nebo například Régine?

Bus Palladium byla výzva a čistá tvorba, protože bylo nutné obnovit atmosféru v místě, které měl nic opravdu. Chez Regine, to bylo trochu jiné, protože jsme museli obejít kouzlo tohoto místa.

Hlavní myšlenkou je, aby se prvky z minulosti, aby jim nový život. Na autobus, to má za následek v rodinném domě, který připomíná rodinný skálu, zatímco v Regine dostaly elegantní exotické motivu namísto infuzi kouzlo.

Jaké jsou vaše inspirace?

Zejména filmy, protože si myslím, že není lepší nastavení, než film. Jsou vytvořeny od nuly, je to skutečný návrh. Se svým týmem, tak jsme udělali hodně filmové práce, ale také hodně cestuji. Ve skutečnosti se v naší práci, tam je asi 10 dní čistý výzkum. Jsem vždy na internetu, a to zejména na blogy, a já vytvořit banku obrázků, které jsem class styly nebo místností. Myslím, že je důležité obnovit.

Jaké jsou vaše oblíbené projekty?

Je to těžké, protože jsme se snažil sedět po projektu. A když se jedná o veřejné místo, které není snadné, protože lidé přisvojit si prostor a některé konvertity. Obecně platí, že jsem se držet víc na nové projekty. Nyní pivovar připravuje v anglickém devatenáctém stylu, ale také bar v opeře Garnier. Rovněž rethinks Delaville s tématem nevěstinec se všemi smyslnou a intimní aspekt, který by naznačoval.

Spolupracoval jste s nizozemským Úřadem květin kolem Anthurium, mohl byste nám říct víc?

Historicky Miluji květiny a rostliny, dal jsem v mém mnoho dekorů domova. Je to vesmír, který mě dotýká, takže tato spolupráce mě mluvila hned. Kromě toho, že se velmi podobá mé práce. Ve skutečnosti myšlenkou bylo dát více vintage vzhled v poněkud nerdy objektu, transformace zastaralé nadčasové.

Tak jsem se nejprve domácké závod na plodiny v atmosféře s deskami trendy. Viděl jsem v souvislosti s tím, že odstraní jeho vzhled „sýrový tropický“ vyluhovat nádechem více módy.

Jak je váš domov?

Tam jsou květiny všude přesně! Například jsem tapety s velkou růžovou, s menším růžové ... Můžete se spolehnout 14 různých tapety v mém bytě 55 m2, dokonce jsem stropu. Souprava je velmi dívčí, kromě můj přítel je trochu otrávený. Sním o venkovského domu odkud se všemi svými přáteli, takže pro tuto chvíli je tento byt trošku představu o venkovském domě s starožitnosti, knihy ...

Jakou radu byste dal začínající designéry?

Vidím mnoho studentů a vždycky říkám jim studovat architekturu, aby pochopili prostoru a příkonu před zdobení a to zejména u míst pro veřejnost. Je to tvrdý byznys a technické znalosti jsou důležité. Neváhejte cestovat pro inspiraci, ale také musí krmit časopisy a připojení k internetu.

Stáže nepomůže pochopit řemeslo. On opustil školu, si uvědomujeme, že mnozí zákazníci očekávají. Dávejte pozor na všechny detaily. Dostáváme 200 telefonátů denně a 80% práce je vlastně sleduje a po dokončení stavby. Je to trochu jakýmsi přechodem mezi podniky a zákazníky.