Podmínkou kůže je kritérium, které je třeba považovat za

Symbolem pohodlí a relaxaci, k němuž došlo řemeslníků klubu židle jsou stále vzácné.

Dobrý nápad najít? Udělat blechy! A za to, Carine Albertus, autor knihy „výhodnou lov, sbírání“ a redaktor časopisu Antiques Flea nám pomáhá s nějakou radu!

Interview Caroline Delman

Jaké jsou různé druhy klubových křesel, které můžete najít v bleší trh?

Všimněte si, že klubovky se objevil v roce 1920. V letech 1930-1940 se třírohý klobouk židle byly vytvořeny, to znamená, že se na náměstí zpět do tvaru skloněné čepice. Některé modely jsou barevné a datum, od roku 1950 jsou také v průměru dražší než ostatní. V neposlední řadě také odhaluje malé klubovky modely postupy pro malé interiéry!

Jaké cenové relaci se vám získat klubu židle blechy?

První cena za klubovky v celostátním průměru se pohybují kolem 200-300 eur. Ale v průměru počtu 300 až 1000 eur.

Jak hodnotit stav klubovky prodávaných v bleší trh?

Záleží na stavu, velikost času ... Kůže stav je aspekt, aby zvážila. Tyto skvrny nejsou obecně odejít a škrábance je obtížné obnovit. Co je obzvláště důležité je to, že konstrukce bere. V absolutní čalouník můžete kompletně předělat židli ale potřebuje strukturu. Pak se stará kůže dává ve věku vzhled ocení. A dobře udržovaný klub křeslo může držet po celý život.

Existují další hledané křesla či více stranách než ostatní?

Křesla 1950 jsou nejvyhledávanější. V opačném případě, několik velkých jmen může zvýšit ceny až 15.000 € někdy Jacques-Emile Ruhlmann (projektant na počátku dvacátého století), například.

Jak vyjednat klubové křeslo?

Vždy jednat, je to součást hry! Umožnit alespoň 10% slevu. Někteří prodejci mohou dolů cenu o 30%, pokud jste dobří.

Pokud jde o načasování, je nejlepší přijet brzy ráno do 10 hodin. To je v tomto bodě, že vyjednává jsou. Nakonec v pozdních odpoledních hodinách, mohou být některé produkty z auta nahradit prodávaných výrobků a může překvapit.

Jaké jsou nejlepší místa k lovu kolem klubové křeslo?

Na internetu, adresa je mít na paměti: www.lesnouveauxbrocanteurs.com. A v Paříži: Philippe Rosenthal, prořezávání nůž trh Saint-Ouen, šel 4 stánek 3.

Více informací:

„Výhodné lov, sbírání“

Carine Albertus

Hoëbeke Editions

Zveřejněn 06.11.2008

Cena: 30 eur