Naše tipy a inspirace pro zkrášlení vašeho domova s ​​rostlinami

Kuchyň trochu smutný? Příliš prázdná koupelna? Rychle rostlina! Zelená barva pokoje ve vaší domácnosti a přinést v mrknutí života, kyslík, světlo a hlavně styl vašeho Home Sweet Home. Vzhledem k tomu, že není vždy zřejmé, jak se oblékat zdi svého domova, dělat to s rostlinami. Zde jsou naše tipy na zdobení za nejlepší různých částech vašeho domova.

Oblékat stěny s rostlinami, hrát si s kontejnery

Není třeba, aby okrást zahradě (a váš bankovní účet), aby repot vaše rostliny. Podívejte se kolem sebe, džem sklenic, staré nádoby, soda skla, láhve na vodu ... Po vyčištění obnovené vázy může snadno být sladěny s chutí na dřevěné police připevněna ke stěně nebo po schodech nad pelest Neváhejte a hrát na liché vzhled trochu z druhé nádoby, v současné době v módě.

Zimní zahrady rostliny a nástěnná police
© Manufactum / Julia Robbs

Sázka na média

Jednoduchá police nebo bambusu žebřík? V případě, že první řešení má tu výhodu, že není nepřehledná prostoru, druhý výhodu jeho pohyblivost a lehkost. Ať už velké či malé, v kanceláři nebo v koupelně, váha (viz Satsumy model, 45 euro z Ikea) je must-play. Ale jiná média existují, někdy stačí se podívat vedle: velký stoh knih nebo stolice do důchodu, a že vaše fíkus zvedl k hodnosti dekorace. Chtějí přestěhovat? Proč ne pozastavit své kytice? V současné době existuje mnoho výukových programů, jak vytvořit svůj vlastní pozastavení (kokos, čajovou konvici, vše může být pozastaveno s dobrou vrtačku a silnou nití).

Rostliny visí v koupelně a kuchyni
© Nordic Design / Maryanne Moodie

Každý pokoj, jeho zahradní

V kuchyni, jděte na bylinky (tymián, bazalka, petržel ...), které se přirozeně bude vůni v místnosti. Rozhodnout se pro malých květináčích, které jsou snadno Nestlé v každém rohu kuchyně nebo na okenním parapetu. V ložnici, hrát na svazcích více než množství, aby byla zachována relaxační atmosféru. Jeden nebo dva velké závody v květináči dost produkovat jejich účinku. Na záchodě (často melancholický místnosti a bez velkého zájmu Deco), myslet na vnitřních boxů pro montáž na stěnu, pro kaskádový efekt úspěšné.