&# 039; vnitřní cesta k Kyklady

Atény chrámy ostrovů Kréta přes smyslná bílou architekturou s modrými obrysy: Řecko je bezpochyby země inspirací.

Běloskvoucí pro chladné dekor zatímco hlasitosti

Vystaveni žhnoucím slunci, Řekové spoléhají na po staletí celá bílá architektura na chránit vnitřní svěžest. Naopak tmavé tóny, které drží všechno světlo a tím i teplo, bílá barva se vrací obdrží od Slunce. Světlý dekor, jako na jaře je ideální pro letní sezónu, která začíná.

Tak, že stěny, podlahy a nábytek hrají karty bělosti se používá Tradiční vápno paint s nimiž Řekové dusání kámen pro čisté, ale především pro bělidla. Tento předsudek vytváří objem a pravdivý vizuální kontinuitu. Tam je takový pocit prostoru a maximální jasnosti.

Špetka řecké modré a scenérie se stane středomořská

Pokud bílá osvěžuje a dveře maloval modré okenice připomínající všudypřítomnost námořních zemí Poseidon. Tato architektura, která se mísí bílá a modrá, barvy, které také byly vybrány pro národní vlajky, ztělesňuje samotného Řecka. U nás i duch je středomořské. Volíme vázy, koberce a ozdobné předměty v odstínech mezi azurová modř, elektrická modrá nebo mint blue probudit bělost interiéru. teplý efekt zaručena!

Mytologie v Deco

Nemůžeme zanedbávat kult starověku, který vládne v Řecku. U nás dekor trvá až do doby starověkého řeckého paláce jsou vybrány řemesla : Keramické vázy, vlysy nebo nádobí s návrhy zobrazující slavné řecké mytologii sochy nebo mozaiky. V této místnosti, kde jednoduchost rýmuje s zjemnění, cestování v čase Odyssey.

Obrázky pro inspiraci nebo snít ... objevit „Deco Fotografie»