Orientální-inspiroval místnosti

Orientální styl v místnosti vytváří teplé a elegantní vesmír. Za 350 eur, přináší autentický a tradiční v dekoraci. Nábytek a dekorativní prvky s orientální akcenty lze vytvořit jedinečný svět. Uniknout do krásného a tajemného světa.

Inspirovaný příběhy tisíce a jedné noci, se odváží teplé tóny ve svém pokoji výběrem ložní prádlo s pestrými barvami a tapety ve stejných odstínech. Pro nábytek, vybrat železa postel s nebesy vykonány v pohodlí a stylu a elegance. Můžete nainstalovat kované železné židli dokončit všech zařízení. Pokud jde o dekorativní prvky, oživit svou zeď se zrcadlem v tepaného železa. Zrcadlo kovové rafinovaný dá tempo v Oriental inspirovaný místnosti.

Osvětlení v místnosti je důležité pro dosažení teplou a přátelskou atmosféru v místnosti. V tlumeném osvětlení, rozhodnout se pro kovové lucerny, inspirovaný marocké lucerny. Přinesou diskrétní a originální světlo v místnosti. Provést orientální atmosféru přidáním suspenze, zatímco kovové mědi pilovité. Vícebarevný, přinese jemnou barvu a jas. Pozvánka na sen a cestování, tyto orientální prvky dávají autentický vzhled a tradiční do místnosti.