Vánoční výzdoba za nízké ceny, c&# 039; je tady!

J-6 do 1. prosince. Jste jistě na startovní bloky týkající se vašeho vánoční dekorace. Redakční ‚of Deco.fr rozhodl dát trochu tlačit, aby obnovil svou zásobu věnců, koulí nebo světlé dekorace. A díky 5 internetových obchodů adres, který bude vás v oku, a to zejména na straně cenu.

GIFI

Z „Veselé Vánoce“ věnce položit u vchodu do domu, imitace sněhu jedle kuličky nebo modrými zrcadlovými koulemi a stříbra v GIFI, najdete vše, co potřebujete pro takové současných dekorací a tradičních , Náš oblíbený srdce: malé domky forma ozdoby a sněhuláci Perník pro intenzivnější výsledek. Yum!

www.gifi.fr

Tati

Nízké ceny, ale vánoční výzdoba zcela v trendu, Tati opět schází, aby všechny naše touhy! Jsme především okouzlit kolekce „Nordic Christmas“, ve kterém girlandy z bílého peří, svíčky ve tvaru hvězdy a neprůhlednými skleněnými kuličkami udával tón. Jak nepodlehnout!

www.tati.fr

Foir'Fouille

Pro velký vánoční a mini cenu, doporučujeme vám jít navštívit místa La Foir'Fouille kdo ji viděl velký v tomto roce! Polštáře a ponožky nesoucí obraz Santa Claus, sobi ozdoby lucerny a hvězd a všechny ingredience pro 100% tabulky v tematikou, je tu něco, aby zaplnil svou mysl bez porušení banky!

www.lafoirfouille.fr

Hema

Jak jistě víte, že Hema obchod je součástí naší malé miláčky v poslední době. A deco strana Vánoc, mají nás opět zkažené! Kromě svých skvělých červených a bílých koulí a malé jedle tkaniny zavěšení, které nám nabízejí tento rok, co má dělat opravdu výjimečné balení. Maskovací pásky, stuhy a dárkové balíčky všech druhů bude jistě jste bezva!

www.hema.fr