Timeless, Tradiční svátky

Vy jste nikdy nepřestal koupit adventní kalendář s přístupem prosince, najdete vaše vnitřní dítě procházky na vánočních trzích a vybrat a zabalit dárky s velkým péče? Tradiční vánoční výzdoba je pro vás! Ve svém červeném kabátě obklopené ozdobné doplňky nejautentičtější, to se chová jako stroj zpět v čase mít malé a velké snílky na Enchanted Vánoce. Na cestě!

Nikdy chutě pro tradiční ozdoby nejsou povoleny jako o Vánocích. Takže není důvod popírat to dokončit kouzlo domů a něha se blíží prázdniny! Zde jsou ty správné ingredience pro úspěšné tradiční výzdobou.

červená

Před námi, Santův kabát oblékl domov našich prarodičů a rodičů probudit Nový rok. Je to tradice: červená je štěstí, barva Vánoc! Nadčasový vánoční strom zdobí červené kuličky všechno tak trůn v obývacím pokoji, zatímco máme svíčky a červené imaginace na velkých svícnů nebo lucerny. Bude mít jen cesmíny na stole, a vybrat ten červený textil (polštáře, přehozy, ubrusy, stolní běžec) Velká nebo vločka vzory, sobů či hvězdy.

Příslušenství pro tradiční světla

Hrát tradiční vánoční přání také prochází všemi těmito doplňky, které přicházejí v prosinci po celé generace: skvělé ponožky visící u krbu, adventní věnec na dveře, jmelí visící ze stropu. .. A necháme magie stane!