Naše neobvyklé myšlenky realizovat jasný vánoční výzdobou

Chcete-li vytvořit vlastní vánoční dekorace předvečer svého stolu jako u vás doma, tady jsou myšlenky, které jsme sesbírané z internetu. Zůstává pro vás, aby vám nainstalovat se svými dětmi, pro vytvoření svícny a lucerny nebudeme vidět vůbec.

Používejte sklenice jako dekorační předměty

Chcete-li vytvořit krásné svícny domácí levně, vzít prázdných sklenic a umístit barevné svíčky poměrně širokou přednost. Potom můžete přizpůsobit sklenici s samolepky, šablon a barev, nebo jen hezkou stuhou. Na rostlinném prostředí, vyplňte své láhve na vodu a dělat plavat na čajovou svíčku. Přidejte pár okvětní lístky růží, nebo větve, dávejte pozor, aby plamen nedotýká rostliny.

Svíčky v prázdných sklenic
© Deavita / Design Mag

svícny

Zde neobvyklé DIY nápady! Vezměte staré dřevěné cívky syna zakrýt ozdobné předměty z papíru nebo malovat jim barvu dle vlastního výběru a umístit velké svíčky. Aby se sám lustr neobvyklé, držet svíčku v malém koláč jídlo, které jste dříve zaoblené. Zaručena efekt!

Svícny původní DIY
© Fabrice Besse / Louis Gaillard

Prostorové skořice Svíčky

Jedná se o DIY snazší dělat, a to bude trvat velmi dlouhou dobu! V odvětví obchodu, koupit několik skořice větví a tvoří malý svazek kolem svíčky, které budete svázat provázkem nebo stužkou. Za něco více ozdobnou dotek, můžete vložit malé předměty, které připomínají Vánoce jako Holly, například. Výhoda? Váš svíčka jemně provoněná skořicí!

Svíčky se skořicí na Vánoce
© Deavita / Design Mag

Odvrátit všední předměty

Chcete změnit věčné svícny, které vyjdou každé Vánoce? Použijte prázdné lahve nebo sklenice, které nepoužíváte a malovat jim stejnou barvu jako svíček chcete zapálit. Získáte svícny ideální pro moderní průmyslové interiéru.

Svícny lahve na Vánoce
© všední den Carnival

Vytvořit poetické lucerny

Papíru, řezané dost malé domy a posuňte čajové svíčky v něm. Budete mít obec osvětlený v celé své vánoční stůl. Můžete si také vytvořit svíčku řezání tvar stromu v vzorovaný papír, budete přijít a pak se lepí na sklenice.

fotofor domácí
© Jean-Baptiste Pellerin / Lars Ranek

Udělat jasný ovoce

Pro teplé Vánoce, aby se původní médium s ovocem. Oloupeme klementinky a vystřihnout hvězdy (nebo jiné vzory, jak si přejete). Světlo svíčky bude procházet v krásných odstínech oranžové. Dalším řešením: prázdné malé jablka pokles čajové svíčky.

Ovocný vánoční svíčky
© Rustica / Thomas Dhellemmes

Vytvořit jasný vrchol

Ozdobit vánoční stůl s malou cenu, umístit několik svíček stejné barvy, ale ne z různých velikostí na talíři a opravit je. Pokud si nechcete instalovat jako ozdobu na svém jídelním stolem, dal celou přední okna osvětlit vaši místnost i pro sousedy, aby si zvenčí!

svíčka Centrální bod
© Deavita