Black klade důraz na výzdobu

V domě jsme si často myslí, že je lepší se rozhodnout pro světelné závory pro maximalizaci jasu. Ale vím, že tmavé závěsy mají mnoho silných stránek. Zaměřte se na záclony tmavé barvy, aby přijaly tuto zimu.

Výhody tmavými závěsy

Tmavší závěsy jistě předvést okna vytvářející krásný kontrast mezi stěnou a závěsy. Budou efektivně dramatizovat. Kromě toho, tmavé závěsy může také zůstat otevřená během dne, kdy sluneční světlo může vstoupit do domu, takže je můžete uzavřít v noci poskytnout Cocooning atmosféru vašeho domova. Tmavé závěsy zejména odpovídat zimní sezóně, kdy v noci nastane dříve. Dostanete teplé obalovou dokonalé zázemí pro váš interiér. Vzhledem k tomu, světlo není kritériem při výběru materiálů, můžete se rozhodnout pro husté záclony, které jsou určitě pro izolaci oken.

Jak si vybrat své tmavé závěsy?

Za prvé, začít tím, že definuje barvu, kterou přijaly. Vím, že černá zvýraznit dekor a poskytnout elegantní, šedá bude jasnější a bude hrát mapy trendu a Taupe odstíny bude trochu teplo při zachování elegantní tmavé barvy. Naložit materiály tak, aby vyhovovaly vašemu stylu. Pro závěsy s lehkostí, bude len bylo ideální, protože je nadčasový. Pro sofistikovanější dekor, klidně hrát s texturami přijímajících lesklých materiálů, jako je taft nebo třpytivým sametu.

Video: Vlastní záclony

Naše Deco-na videa