fotografie Mobile zůstane nutností v této oblasti

V digitálním věku, fotky se hromadí každý den trochu víc o pevném disku počítače. Tento trend, který má tendenci zesilovat v průběhu let, můžeme archivovat mnoho obrazů, které podle jejich čísla nejsou vyvinuty stejným tempem jako dosud. S příchodem prázdnin, je čas vyhrnout rukávy a udělat velký třídění v našem archivu! Příležitost si naše nejlepší fotografie a vybrat ty, které budou zobrazeny v domě. Zde je několik tipů pro vystavení originální způsob, a zapněte sladký domov v reálném galerii!

Za nejklasičtější ...

Štěkat obrázků mobilní městské outffiters
© Urban Outfitters

Pokud nejste adept bohémský foto desky, nic nebrání tomu, abyste zobrazit fotografie konvenčně. Existuje velké množství nástěnných polic, mělkých, jejichž cílem je přizpůsobit vaše různé manažery a fotografie uspořádat dva potácel přes pohovku a umístit své snímky v různých velikostech a formátech. Mobilní je také třeba v této oblasti: to má tu výhodu, že snadno integrovat vaše otisky se schopností měnit podle nálady a náladu. Pokud máte kreativitu, vám nic nebrání, aby na vlastní kůži s naplaveného dřeva a nylonovým vláknem, například! Nakonec se můžete obrátit na tradiční držitele karty (nebo dokonce turniketu pro více dramatický efekt), ve které budou vystaveny své fotografie: ideální pro fotografování v kuchyni nebo v kanceláři.

Pele mele fotografie zavěšení na zeď Sarah Lavoine
© Sarah Lavoine

Změť revisited

Štěkat fotografie pele mele wall kleště stroj
© Brit

Koláž je nejoriginálnější způsob, jak zobrazit rodinné fotografie v domě. Sázka na příslušenství (kolíčky na prádlo, dráty, stuhy, kreslení čelist ...) vytvořit jedinečný a levný média. V chodbě například spustit dlouhé barevný drát pověsit své vlastní obrázky pomocí malé kolíčky na prádlo (snadno najít v obchodech zaměřených na tvůrčí volný čas): to jistě dojem na hosty se svými hosty a takže si můžete vychutnat každý den svých fotografií). Další myšlenkou: hrát s grafickém formátu polaroidových tisků, jejich uspořádání ve tvaru srdce nad postelí nebo pohovkou. efekt "akumulace"Dokonale realizovaný dekoratéra Sarah Lavoine, je další řešení, které vám umožní vystavit maximálně záběrů, při zachování velmi grafického ztvárnění Deco. Otestovat naléhavě!

Čelo postele srdce visí rodinné fotky
© Un certain regard