horký materiál, který byl schopen znovu objevit

Jasně populární ve sbírkách všech malých i velkých značek, měď je výzva s našimi stylovými interiéry. Hotové snímek pánve visí v kuchyni babička nebo starého potrubí v koupelně, dnes má podobu mnoha módních dekorů objektů. Jediný problém: tyto části jsou často nákladné. Aby nedošlo k porušení banky, jsme spatřili několik napodobeniny měděné doplňky, které učiní jejich malý vliv.

Kdo nemá strávil hodiny snění před měděných výtvory britský designér Tom Dixon? zaoblené Zavěšení: 352 eur, Eclectic svíčka: 77 eur, salátové mísy: 130 eur. Vám přiznat, že ceny nás vede velmi rychle k realitě. Naštěstí, dekorační znamení pochopili naše nadšení pro tento horký materiál, který se nově vyprofilovala do krásné a elegantní deco designových předmětů. Oni nás i stolní lampy, malé skladovací boxy či svícny Scandinavian inspirované kovovou měď vzhledu nabídnout. To vše za výhodné ceny.

Měď vzhled dekorační předměty

1. stolní lampa kloubové € 39,99, podívejte / 2. koláč deska nahoru, 7,99 € u H&H Home / 3. kovová krabička s víkem € 5.99 na H&H Home / 4. Soy hodiny 39,90 € v odstavci / 5. kovové svícen € 7.99 na H&H Home / 6. Svíčka čas 3,99 € na H&H Home / 7. Svíčka ocel, 14,90 € v odstavci

Podívejte se na naše videa: zaměřit se na mědi

Všechna videa "set top"