Deco koše pro ukládání vše s třídou!

Pokud jste stejně jako my, stoupenci proutěných koších uložit něco lže, jistě jste podlehl kouzlu modelů Bloomingville. Jediný problém: oni překročí $ 100 ... obtížné, proto se vrátit v přiměřeném rozpočtu. Naštěstí pro vás a váš domov touhy, jsme zkoumali 6 další velmi módní a perfektně hrát hru, ale za výhodné ceny! To vám přináší?

Skutečný spojenec v každé místnosti domu, proutěný koš používá jako dekorativní prvek, jako praktické řešení pro skladování. Takže jsme dali na jeviště v obývacím pokoji pro ukládání deky, vedle postele přetáhnout noční knihy nebo v koupelně pro ukládání špinavého prádla. Naše údery srdce bočních košů v poslední době: Modely Thajské kuličky, malované půl košíky nebo ty s jednoduchými liniemi v Bloomingville. Aby nedošlo k porušení banky v době nákupu přihrávku, jsme pro vás připravili malý výběr košů levnější než ty, které nabízí dánské značky, ale jen jako dekorace!

Volba úložiště proutěný koš

1. Thai koš € 16.99 v Maisons du Monde / 2. Senso koš s uchy € 27,99 na Fly / 3. kolo tkané koš Raga € 41,30 AM PM / 4. koše Seagrass Magga, 7,99 € Ikea / 5. Odkládací koš Tigra € 36,03 La Redoute Interiéry / 6. malý koš Pink Stripes, € 15 na Esprit Nordik