Chcete-li vybrat podle svého stylu

Nezbytné, aby naše okna, lze tyč nebo opona tyč nám opustit mnoho otázek! Jaký druh tyče? Jaký tip? Z jakého materiálu? To jsou otázky, které navrhujeme řešit, které vám pomohou vybrat opona tyč.

Vyberte si opona tyč technickou stránku ...

Za prvé, vyberte si opona hůl, budete muset položit několik otázek. Pokud můžete rozbít vaše stěny, budete se rozhodnout pro tradiční závěsové tyči. Naopak, pokud nechcete vrtat skrz zdi budete muset rozhodnout pro Čerpadlové tyče, které nesou však dvojité závěsy. Druhé, můžete také požádat své pruty na rámech okna. Všimněte si, že toto řešení bude mít na paměti, zvláště pokud nemáte dostatek prostoru mezi horní části okna a stropem. Co se týče délky tyče, vědět, že bude větší než 20 cm na každé straně. Budete rozumět, je třeba nejprve vybrat tyč, která bude vyhovovat okno a používání.

... a dekor!

Po výběru technického modelu, a to až do interiéru! A budete mít z čeho vybírat, nejprve v materiálech. Dnes najdete barevné plastové tyče, dřeva, kovu nebo dokonce transparentní modely. Poradíme vám výběr materiálu v souladu s vaší domácnosti: Dřevo pro přírodní styl, kovový průmyslový styl např. Pak totéž pro volbu špičky. Najdete zde moderní design s geometrickými tvary, což je více tradiční modely s květinami a spirály, nebo jednoduchých tipů, které jsou velmi diskrétní. Mějte na paměti, když styling své závěsy, takže tyč zápasů, tím lépe!