měkké a lehké atmosféru v jakékoli místnosti

Dříve upozornil, protože příliš blízko, pokud jde o tón, manželství béžová a bílá impulzní vlně svěžesti do našich domovů. Jasu a měkkost směs, která dává rafinovaný a osvěžující prostředí, při respektování ekologického a přirozenou tendenci. Můžete použít tyto odstíny kombinací materiálů, jako je len a bavlna, juta nebo žíněném, ale také syrové teaku a mango nebo naplavené dříví a kůry. Musí letos v létě, bílá směs s béžovou pro elegantní a chladné atmosféře!

Bílá a béžová: přírodní a čerstvé

Kombinace bílé a béžové, je letní atmosféra par excellence! Svěží, přírodní sdružení, které šetří čerstvý jas. Kromě toho, co by mohlo být jednodušší a stálo tikot dát obývacím pokojem přirozenost a náhradní styl. barva straně je až na opačných tónů jako Jardin d'Ulysse kombinací velmi čistě bílé a béžové proud len, nebo odstíny blízko, jak Zara domů, která přijímá jeho rozsah deco měkké a relaxační tóny. Široce používán a poklesla ve všech svých odstínech, bílé a béžové jasu vysílat a udělují razítkem a diskrétní kouzlo. Gustaviánskou styl, například, který pochází z Holandska, je zakotvena v nábytku ještě studené tóny (béžové a bílé patiny), ale vytvoří měkký a klidné atmosféře. Materiál straně, když si myslíte, bílá a béžová, předpokládá se, bavlna a len, a dokonce i organické textilie. Spojením přírodních a letních materiálů, jako naplaveného dříví nebo mango, písku a oblázků, ponořeno do

Deco Ideas tabulka kolem béžové a bílé

Pak se druh Ikea dřevěném stole. Písek, pokud je lakovaný a bruslí bílé (Liberon barva). Můžete si také vytvořit běžce tabulky kreslením ve středu to dlouhý obdélník, které budete malovat v béžové. Zápas 4 nebo 6 židlí, na které se bude střídat důvody, tečky a pruhy a barev, bílé a béžové průběh.

Nastavte si stůl spuštěním běžec prádlo stolní na bílém ubruse (World domu nebo odstavec). Make vrchol vyplněním transparentní vázy (Casa), písku a šindele pomocí hole nebo skořice pro dveře nože a surround-noha sklo a juta lano láhve. Přidat nějaké béžová a bílá poupaty (Celiflo design)