Vše pro&# 039; narozeniny vašeho dítěte na&# 039; čas na čaj

Mluví se o tom před měsícem a počítat dny a noci, které se budou muset znovu a znovu čekat. Jistě, slaví další rok u dětí není ani zdaleka triviální. Dostatečným důvodem, aby připravila dekorativní chuť kouzlo. V nabídce: barvy, zábavné doplňky a dobroty ...

Podívejte se na video:

Speciální stolní dekorace narozeninové party

kroky:

Chcete-li, že vaše dítě oči jiskru na jeho narozeniny, budeme hlasovat pro celkovou proměnu z pod znamení strany jídelně!

Začněte nejprve visící ze stropu některé barevné lucerny rozbít výšku místnosti. Poté umístěte malý stolek ve středu prostoru ještě v samotné myšlence dekorace přizpůsobené výšce dětí.

Fantasy pak může jeho přijetí: obří nádoby s popcorn, kytici balónů kulaté nebo ve tvaru srdce kolem stolu, a nad ní, sklenice a příbory v barvách vybrán čerstvě koláč.

A to není hotové. Chcete-li vytvořit překvapení do 16h, proč ne instalovat talíře na podlaze, nikoli na stůl efektem „uvnitř piknik?“

Postrádají konečný vzhled, nějaké doplňky stran: koktejl kopí, píšťaly bez rozpaků, ozdobné věnce ... vítejte ve světě sváteční dětské narozeniny!

Další plus Deco:

Kdo říká, že říká, ochutnat sladkou chuť! Takže být kreativní inscenovat pochoutky voláním např špejle marshmallows, vytváření postavy cukroví nebo uvedení mísy plné lentilky.

Nakupování:

Prst loutky Titta Folk IKEA

color box Mala IKEA

Pečení sada 7 kusů IKEA DUKTIG

Svit pokryty, IKEA

Koberec Balou ODST

Styling a režie Véronique Antelme-Rambaldi