Ostatní velká města již mají své webové stránky

Od 5. prosince bude město Paříž zahájí svůj první internetový obchod. Nejvíce pařížské koncept obchodů na webu svede dohromady téměř 250 referencí. Dobrý dárek v perspektivě a poněkud přivítat v této sezoně.

Každý rok přitahuje miliony turistů, město Paříž nikdy nepřestane být zaznamenán. Tentokrát je to 5.prosince má v úmyslu ilustrovat na plátně spuštěním nové webové stránky. To bude možné zakoupit upomínkové předměty vztahující věnován módě, domácnosti a veřejné instituce. Poměrně rozsáhlý výběr objektů, někdy exkluzivní, jako Mariage Frères čaje navozuje ikonické městské ulice nebo dřevěné lodě vyrobené v Británii, že děti rostou v povodí městských zahrad.

Ostatní velká města již mají své místo. New York, Amsterdam, Dublin již dlouho angažuje v ocenění zaknihované svá aktiva prodejem kamenných obchodech nebo online. Že nastal čas pro druhou nejnavštěvovanější město na světě, aby následovali jejich příkladu. K dispozici v 6 jazycích, zásoba poroste v průběhu času. Takže jmenování je vyrobeno, myš!

Dobrá zpráva: po prvním nákupu, při otevření účtu, 10% jsou nabízeny na všechny výrobky.

Website: www.boutique.paris.fr