Berber tradice, to umožní pokrýt nevěstu v její svatební den

Nejnovější trend, který se stane infatuated décoristas nich bude na podzim tohoto roku nárok na marocké textilní tradici se říká: handira. Ve způsobu bílé koberce, tkané přikrývky, který se používá různými způsoby a jsou často bílé. Založené nenápadně na pozadí, to vytváří autentickou okraj, aniž by to nepřeháním. Zpět na posledním trendu, který popraskané dekor ...

Handira, rodový know-how

Jedna věc je jistá je handira hitem této sezóny. Fotografie nálada v tisku, blogeři, webové stránky, Deco ... byli všichni svedeni a přizpůsobit ji. Tento koberec ruční práce, bílá, se zdá stále v domácím trendu. Berber tradice, vlna obdélník umožní pokrýt, jako šál, nevěsta na její svatební den. Pocházela z Maroka, se skládá hlavně z kozí srsti nebo ovcí a někdy vyšívané syna bavlny nebo flitry, aby bylo chic. Jeho původní využití stávají čím dál vzácnější, je exportována však stále na druhé straně Středozemního moře.

trend handira
© Pink Rug Cotrend handira
© Atlas Weavers

Foto: Pink koberec co / Atlas Weavers

Co se používá v interiéru?

Co je dobré s handira koberec je, že můžete mít jak podlážku, že zeď jako zavěšení na zeď nebo pokrývku na pokrytí postel Jeho pouhá přítomnost v místnosti vytváří etnické ducha. Jeho vlněný materiál zvyšuje její horké straně a jeho nepravidelný vzhled dodává autentický dotek, která je oceňována jak v etnickém stylu. A protože každý kus je jedinečný, protože jsou vyráběny ručně, je možné najít i ve svém bližním!

trend handira
© Sage a Claretrend handira
© Moroccan Tribal

Foto: Sage a Clare / Moroccan Tribal

Ale přesně, kde najít handira koberec?

Problém s novými trendy je, že je téměř nemožné najít v dekoru obchodech. To bude trvat dostat své handira koberec, nebo jdete do Maroka jednat na svém webu nebo kus látky, praktičtější, surfování specializované stránky, jako je Etsy, mimo Marrakech nebo dovoz z Marrákeše konečně být součástí váš dědictví Deco. A náklady na straně cena kolem 300 eur koberec!