Mladý kreativní a odvážné designer v čele Habitat

Thierry Sonalier, prezident Habitat učí zdobení, se rozhodl důvěřovat mladý francouzský návrhář Pierre Favresse zapojením jako umělecký ředitel. To bude inspirovat a větry tvořivosti mládeže, který bude podporovat image značky. Zpět na kurzu pro slibnou designéra.

Kdo je Pierre Favresse?

Pierre Favresse je francouzský designér narozený v roce 1979 v St. Nazaire. Tato forma se postupně Ecole Boulle, kde se takto získá truhlářství DMA a intarzie a Národní Uměleckoprůmyslové škole v Paříži, kde absolvoval v umění Deco. Založil vlastní studio v roce 2010 po pěti letech spolupráce s Mathieu Lehanneur jako designér a ředitele agentury.

To, co začalo Pierre Favresse

32, tento absolvent byl známý svými třídami Mathieu Lehanneur, pak tím, že vyhraje Cinny "talent scout" v roce 2008. Nyní sólo, byl jedním z nejvýznamnějších na výstavě New Wave v centru pozornosti Cédric Morisset, který se setkal s mladou francouzskou stráž loni v dubnu v Miláně.

Práce Pierre Favresse

Jeho návrhy se vyznačují ekonomiky prostředků, které mají sklon k lehkosti a vyváženost zejména v blízkosti srdce. Projektant je velmi pozorný k detailu, jednoduchost. Rozvíjí své projekty prostřednictvím procesu na základě materiálu, jeho hospodářství a jeho formátování.

Bestselleru Pierre Favresse:

Lampa „Far“. Byla to ona, kdo mu pomohl, aby si všiml v soutěži Cinny odhalující talent. Je koncipován jako přízemní projektor je jednoduchý a efektivní. Vyznačuje se použitím materiálů, z nichž, jako zdroj světla a plastů mladší generace z rostlin, které zaručují snížení ekologické stopy od výroby až po recyklaci na konci životnosti.

Pierre Favresse 3 termíny:

2012 : Vyhrál New Design Award 2012 uděluje Elle Deco Velké Británii.

2008 : Vítěz soutěže "Cinna talent scout."

2005 : Vstoupí v rámci agentury Mathieu Lehanneur

Pro více informací o Pierre Favresse a jeho výtvory, navštivte oficiální stránky : www.pierrefavresse.com