Pravda podpis pařížský bistro

Ratanu židle na dům Drucker, pojmenovaný pro jeho tvůrce, učinil svou pověst ve světě kavárnách a restauracích od konce devatenáctého století. Letos se jí dostává člověka a vstoupil do obývacího pokoje. S levým břehem a Fouquets dva modely Drucker křesla vrátil jeden tvůrčí oko Andrée Putman a druhá podle průkopnické concept store Děkuji.

Rattan struktura a šle Rislan

Jedná se o klasické terasy pařížských brasserií. Zdědil od stylu Louis Philippe, Drucker židle a ratan výztuhy jsou součástí pařížském stylu z konce devatenáctého století. S paletou více než 100 tkaní a 30 barev na výběr, každá značka má svůj jedinečný model židle, Fouquet v Café de Flore skrze Closerie des Lilas.

Extrémně odolná proti povětrnostním vlivům, jsou tyto židle jsou vyráběny ručně a na míru z materiálu polymer Rislan pojmenované rostliny. Real zlatnické práce, každá židle vyžaduje asi 15 hodin práce! To nebylo bez velkého zájmu jednotlivců!

Křeslo ratan Drucker revisited

V březnu 2009, koncept store trend kapitálového Díky, modernizovaný model, „Fouquet“ klesá v 6 pastelových barvách mnohem aktuální.

Ale velký novinky na podzim tohoto roku je vytvoření nové židli, „Left Bank“, a to výhradně pro jednotlivce. Designeuse Andrée Putman dodáno k dnešnímu dni tuto ikonu pařížských kavárnách, čímž v tomto tradičním světě mnohem současnější vizi. Nová hole (nebo tkaní) určené speciálně pro tento model umožňuje nové harmonie barev na výběr. Chcete-li si přizpůsobit své křeslo výběrem až tři své oblíbené barvy!

Jakékoliv odběrateli: Křeslo „Left Bank“ bude oficiálně vstoupit na novou kolekci na konci roku. Ale to už může dostat „předpremiéru“ na vyžádání přímo do továrny domu Drucker. Pro zvědavce, navštíví továrnu na Gilocourt (60) jsou možné na vyžádání také, pokud chtějí odhalit tajemství práce tkaní ...

www.drucker.fr