Určena k hudbě,&# 039; s, v práci nebo v kuchyni, kostka může být cokoliv chcete!

Nastavitelná vůle, krychle je krabice kombinací kovu, dřeva a skla na světlé povrchu 9m od 50% ze stěn jsou sklo. Snadná instalace, nastavení a připojení vody a elektřiny sítí, kostka může mít mnoho využití a mohou být uspořádány v mnoha ohledech.

Pohodlné kostek - Kostka v mé zahradě
© krychle v mé zahradě

Cube má mnoho funkcí, aby vyhovoval vašim potřebám: hostit své přátele nebo rodinu, dům uměleckých děl, přizpůsobit hernu vašeho dítěte nebo venkovní kuchyně, práce, zahradničení, řemesla, nebo jen relaxovat. Vlastnit kostku ve své zahradě, můžete těžit z místa, které je jedinečné a přesto se nachází hned vedle vás!

dílna'artiste - Un cube dans mon jardin
© Kostka v mé zahradě

Cube je také velmi užitečná pro profesionály, kteří ji použít k přijímání své klienty, poskytovat prostor izolovaných práci v otevřeném prostoru nebo instalovat POS nebo informace v průběhu různé akce.

Bureau - Kostka v mé zahradě
© Kostka v mé zahradě

Snadná instalace, to přijde v sadě po celé Francii, a to díky ruční a video, které jsou opatřeny. Jeho cena? To trvá asi 1.000 € za metr čtvereční v závislosti na možnostech, které jsou vybrány. To je však z hlediska nákladů, pokud "Krychle v mé zahradě" řeší mnohé otázky týkající se prostředí.

hry'enfants - Un cube dans mon jardin
© Kostka v mé zahradě

Potřebujete více informací o "Krychle v mé zahradě" ? Jmenování neprodleně na svých internetových stránkách!