Design a inteligentní zařízení, výzkum a šíří kus, který&# 039; budete potřebovat

třesk & Olufsen vytváří a dává život audiovizuálního zařízení upscale. Nejpozději v dánské značky: BeoSound síly, design hudební systém, inteligentní a hravý, která se hodí náladu a vkusu uživatele.

Odbornost Bang & Olufsen

Společnost byla založena v Dánsku v roce 1925 Peter Bang a Svend Olufsen, dva mladí inženýři nadšení pro inovace a vysoce kvalitní reprodukci zvuku, společnost Bang & Olufsen se vyznačuje dlouhou tradici odborných znalostí, spolu s posedlost pro výzkum a high-tech rozvoje. S produkty kombinující design a výkon, Bang & Olufsen nabízí high-end multimediální zážitek doma na cestách.

BeoSound Moment: inovace, design a technologie

Inteligentní bezdrátový audio systém, BeoSound Moment je první dotykový přístroj svět dřevo, integrovat hudební knihovnu a streamování hudebních služeb. Intuitivní a zábavné, tento design platforma je zakončena stylovým odnímatelným rozhraním, včetně hliníkové části s dotykovým displejem a druhé fronty v dubu, s kolečkem pro distribuci vaší hudby na reproduktorech.

BeoSound audio systém inteligentní Moment Bang & amp; Olufsen
© Bang & Olufsen

„PatternPlay“ a MoodWheel: funkce na dosah

Vedlejší vlastnosti, dále jen „PatternPlay“ umožňuje inteligentní přehrávání, který ukládá vaše hudební preference, aby co nejlépe vyhovoval vašim poslechové návyky. Jak? Klepnutím na hudbu, kterou hraje ve svých playlistů a oblíbenými umělci, jako je on-line hudební katalog více než 35 milionů skladeb poskytovaných Deezer (jeden z hudebních streaming služeb populární ve světě, poznámka redakce). Tak, v průběhu doby, BeoSound Moment bude vysílat skladby, které vás s největší pravděpodobností těšit.

Dalším chytrým vybavením je MoodWheel, doslovně „kola nálady“, které v závislosti na vaší náladě, výzkum a šíří kus, který vyplníte. Stačí stisknout vícebarevné kolečko pro přehrávání playlistu, automaticky generovány na základě umístění prstu je povoleno. Stručně řečeno, jsou zaměřeny na středu MoodWheel poslouchat hudbu známou, které byly přidány do zařízení, ve svých oblíbených skladeb. A pokud jste žízeň sluchové dobrodružství, drž se dál od centra města a objevovat nové skladby, piochées v on-line hudebním katalogu.

Kompatibilní s řadou drátových reproduktorů a Bang bez drátu & Olufsen BeoSound Moment zařízení je již k dostání v obchodech Bang & Olufsen země, v nichž jsou k dispozici (předplatného Deezer Premium 12 měsíců zahrnuty) výrobky dánské značky a Deezer.

BeoSound audio systém inteligentní Moment Bang & amp; Olufsen
© Bang & Olufsen

Doporučená maloobchodní cena: 2195 €

www.bang-olufsen.com