2.0 Sdílení společenský trend!

Rozdělovací ekonomika má stále světlou budoucnost! V dnešní společnosti, téměř vše, co si lze pronajmout, vyměňovat nebo sdílet na internetu. Auta, domy, služby ... tlačil krize a nové struktury spotřeby, mnoho lidí se rozhodne obrátit se na Chinese Taipei Olympic Committee (termín, který odkazuje na transakce mezi jednotlivci) jako alternativu k tradičnímu obchodu. Po testování carpool míst a plošiny pronájem objektů, chtěl jsem zjistit, Swouitch, novou bezplatnou aplikaci pro iPhone, iPad a iPhone kontaktu k dispozici od 2. dubna 2015. To umožňuje výměnu objektů snadno tak mezi jednotlivci geograficky způsobem.

konzumují různě

Swouitch Application
© Swouitch

Jako mnozí spotřebitelé často mají tendenci nechat se svést přitažlivostí novosti. Od získání nové šaty přes koupi nejnovějšího smartphonu v oblasti módy, všechno je výmluva pro uspokojení své naléhá na kupce. Výsledkem mé skříně přetékají a končím dnes s řetězem staromódní předměty, nepoužitých a jehož jsem samozřejmě unavený! Ok, přiznávám, mám rád nakupovat, ale nemám rád házet! Naštěstí moje přítelkyně Sophie, nikdy nedostatek dobrých plánů, mi řekl, že v poslední době ve Francii nová aplikace s názvem Swouitch, který umožňuje vyměňovat předměty. Požehnáním pro mě! Ani jedno, ani dva, Nemodlím ke mně a já se rozhodl vrhnout k objevu této aplikace, které jsem si jist, že změní svůj život! Řízení App Store, protože budete rozumět aplikace je pouze pro Mac narkomany, škodu, kterou se přiznat! V mžiku, Swouitch je na můj mobil a já jsem doslova zamiloval do této žádosti, které mi umožní vyměnit svůj starý gauč proti designovou židli patřit k jednomu z mých sousedů.

Jednoduchý, zábavný a efektivní využívání

Aplikace nainstalována a moje znamení nahoru, je to teď čas, abych se spustit sám objevovat Swouitch. První postřeh: aby se připojit, musíte mít účet na Facebooku. Tento režim je jistě výhoda zjednodušení procesu, ale je jasné, že to automaticky vylučuje žáruvzdorný sociální sítě Mark Zuckerberg.

Swouitch aplikační rozhraní
© Swouitch

Poněkud zklamaný, I přesto se rozhodl pokračovat ve své návštěvy Poté fotografoval na objekt, který chci sdílet, vyberte komunitu, ke kterému je určen (děti, mladé, muž nebo žena), určuje své třídě, co pojmenoval odhadovaná cena a kvalifikovali se stručným popisem, objekt Kurzy se automaticky mi nabídl. Přejetí prstem doprava se mi umožňuje ukázat svůj zájem o tuto položku.

Swouitch Application
© Swouitch

Sveden hravosti žádosti jsem se rozhodl číst jiných dostupných objektů. Bez zájmu o další objekt, jsem si vybral tentokrát pro zapnutí fotografii na levé uvést svůj nezájem. Dalším úkolem je pak mi nabídl. Poté, co cestoval objekty jsou založené na poloze k dispozici, jsem se rozhodl rozšířit svou vyhledávání změnou vzdálenosti a objekt kategorií. To bylo v té době, že oznámení mi říká, že můj slavný sofa zajímat o swouitcheur a já si uvědomil, že Swouitch Tinder je jakýsi objektů.

Swouitch objekty troud

Swouitch Application
© Swouitch

Swouitch Application
© Swouitch

Vzhledem k tomu, používání zasedání, to vše na základě vzájemné zápasy obrázek: když uživatel indikuje zájem o předmět, není majitel informován. Je to pouze tehdy, je reciprocita, že oba majitelé objevují ve stejnou dobu možnost výměny. Výsledek, toto vytvoří překvapení, zvýrazňuje emoce a vyhnout se trápí stovky návrhů. Skutečným přínosem zdá vám! Existuje pak jen kontaktovat, chat, setkat se a vyměnit objekt! Bonus: Swouitch je „inteligentní“: čím více swouitcheur používání aplikace, plus návrhy čísla jsou vhodné k jeho vkusu. Kromě toho aplikace nabízí možnost sledovat uživatele, kteří máme rádi předměty, vesmír a vidí poprvé své nové obrázky. Novinkou o rozdělení tržního hospodářství, aplikace je jednoduchý, chytrý, efektivní, zábavná a trvale v éře doby a je pravda, že slib je na vás čeká. Otestovat naléhavě, nebudete zklamáni!

Swouitch bezplatná aplikace pro iPhone, iPad a iPhone kontaktu