atkuyruğu ile doğal olarak bitkiler davranın

bahçe bitkileri biri uzun yüz yapar? çabuk iyileşir ister ama bunu yapmak için nasıl bilmiyorum? ona yeni bir hayat vermek yeteneğine sahip kimyasalların çok sayıda bulunmaktadır. Onlar kadar etkilidir, özellikle doğal yollarla kullanılması tavsiye edilir. Stéphanie Taffin, peyzaj mimarı, zararsız atkuyruğu, bir bitki, önsel özelliklerini keşfetmek ama bahçeye parıltı verir.

videoyu izleyin

(Fonksiyon () {var kap = Document.getElementById ("playerDiv_164804"); (Konteyner === null) {= document.body kap ise; Container.innerHTML} = ''; container.firstChild.setAttribute ("stil","");}) ();

Ne at kuyruğu?

Atkuyruğu doğal ormanlarda yetişen bir bitkidir. Özellikle fungal hastalıklara etkilenen bitkiler için, özellikleri şifa, yani içeren mantar demek ki: külleme, pas, siyah nokta, botrytis ...

Kullanım at kuyruğu

Kullanımı küçük parçalar halinde Atkuyruğu dallarını kesip yağmur suyu ile doldurulmuş bir küvet onları ıslatın belirleyin. Üzerini örtün ve günlük karıştırmaya dikkat ederek bir iki hafta için karışım demlemeye bırakılır. Sonra sadece su filtre ile bitkilerin su edeceğiz.

at kuyruğu içinde silika ile, ormanlar için bitki ve yaprak bitleri gibi böcekler tarafından saldırılara karşı daha dayanıklı bir bitkinin donacaktır.

Artık bitkilerin kötülüklere karşı bir çare var. Defalarca kendisini kanıtlamış ve tamamen organik olma avantajına sahiptir!

Minutefacile.com üzerine at kuyruğu: Doğal bitkiler için tedaviyi bulun.

Dakika Kolay başına Ürün.