Rozdelit izby s chic

Oddeliť priestor od kúpeľne, kuchyne, obývacia izba, padák sa stal novou nutnosťou pre montáž na stenu dekor. Jediný problém: priviesť domov profesionálne vytvoriť vlastné-vyrobené padák môže rýchlo dosiahnuť výšku ... Niet pochýb, ako sa rozlúčiť sa svojmu snu! Redakčný, pripravila malý výber sklenené výplne sú ponúkané za úplne prijateľné ceny.

Je potrebné definovať priestor bez izolácie? Najpravdepodobnejším riešením je samozrejme sklársky výtvarník štúdiové štýle sódovky oblasti pri vytváraní požadovaného rozdelenia. Diskrétne, pôvabné, ideálne vniesť ducha do vášho domova, môže sa pohybovať po celom dome. Vo vstupnej napr nevstúpi priamo do obývacej izby. V apartmáne, ale tiež môže oddeliť priestor na spanie z kúpeľňového priestoru. Pokiaľ nemá okná, bude tento nástroj umožňuje prirodzené svetlo stále preniknúť.

Ak si tiež chcú otvoriť kuchyňa s obývacou izbou, ale nie ste veľký fanúšik amerických kuchýň, vrchlík môže byť ideálnym riešením.

A konečne, môžete tiež prijať posuvného krytu vytvoriť originálne dvere medzi chodbou a spálňou alebo v kancelárii.

Tu sa zviesť myšlienkou? Bude to trvať len model cenovú mini Deco.fr našiel pre vás.

výberová Verrieres nie sú milí

1. Priečka 3 v 1 prúde alebo posuvné Axioma, 139 € Castorama / 2. Vnútorné sklo dielňa, € 249 v Lapeyre / 3. Hospodárska vrchlíka účel súpravy 1100 x 1000 cm, 475 € na Eco sunroom / 4. obe sklenené tabule, € 420 na Allo Metal / 5. plné ozdobné steny a sklenené dielne, € 179 v Leroy Merlin