Všetky naše tipy na nové dlaždice bez odstránenia starej

Ak dôjde k deco puzzle, ktoré sa vyskytnú, pretože ste sa nasťahoval s tebou je jedným z kúpeľne. Ste vyskúšali všetko, ale nič nie je: podlaha je naozaj škaredé. Okrem toho, že jasne, váš majstrovstvá seba, nevidíte úplne odstrániť všetky vlečky miestnosti. Chce to čas a je to technicky. Uzavrieť mier s jazierkom, máme riešenie. Tu sú 3 tipy, ktoré renovovať svoju kúpeľňu bez odstránenia staré dlaždice.

Maľovanie staré dlaždice

Nie ste naozaj zameraná na prácu a to iv prípade nepodporujú túto lososa kameniny, ktoré zdobia steny kúpeľne do sprchy, nechcete nechať všetky svoje úspory do jeho rekonštrukcie. Riešenie na dosah všetkých, a každý rozpočet je špeciálny náter dlažba. Úsporný a ľahko ovládateľný, umožňuje farba renovovať akúkoľvek stenu pokrývajúcu o niečo starší. Existujú dve riešenia:

1. Obraz dlaždice

Hlavnou výhodou maľovanie Doska je jeho jednoduchosť použitia. Tento typ farby je navrhnutý tak, aby riadiť priamo na staré múry krytiny. Ak chcete, širší výber farieb a povrchových úprav, môžete sa obrátiť na správnu podložku. Po nanesení, že vám umožní maľovať obklady s farbou podľa Vášho výberu. Stále je nutné sa vyvarovať, aby sa rozhodnú pre matné dokončí; budú opustiť prehliadku stopy vápenca.

Maľba farebne kachľových izbe kúpeľňa
© Leroy Merlin

Pre kúpeľne a populárny trend, niektoré náznaky náteru dlaždice dosť

2. Dekoratívne živice

Farebná živice je all-in-one. To môže zahŕňať starnutia dlaždice bez podsady a má veľmi dobrú odolnosť proti vlhkosti (esenciálne v kúpeľni!) Proste dbať na čistenie povrchu, na ktorom sa bude vzťahovať to, aby sa zabránilo zlé prekvapenie.

Kladenie obkladov na staré

Položiť nový dlaždice bez odstránenie starej, to je celkom možné! Je ideálny pre každého, kto chce dať facelift pre svoju kúpeľňu bez toho aby sa zmenil typ povlaku. V súčasnej dobe existuje na trhu primárnej grip, ktoré môžete použiť priamo k starému kameniny a ktoré vám pomôžu dať nové dlažby na staré. Ale skôr, než rekonštrukcii vášho obloženie stien, dodržujte nasledujúce:

  • Skontrolujte, či je cieľová plocha je v rovine a že žiadny z vašich starých dlaždíc ťahov.
  • Čistenie a odmasťovanie povrchu má byť pokrytý, napríklad pranie bielizne St Marc. Je nevyhnutné, aby bol povrch čistý, aby zabezpečila optimálne výsledky.
  • Položiť nový dlaždice s veľmi dobrou priľnavosťou profesionálna kvalita DIY reťazca odporúča. Voľba lepidla, je veľmi dôležité, kvalita nad nákladmi.

Renovovať obkladačské kachľové kúpeľňa
© Leroy Merlin

Prijíma cementových obkladov trendu bez prerušenia

Trik Deco na úhradu starých dlaždíc: leštené betón

Nie ste zameraná na prácu, nie je uvedený na podlahe? Nezúfajte! Je možné prerobiť kúpeľňu s obkladmi, bez preč s ideálnym materiálom pre vodné prvky: leštený betón. Pomocou rôznych povrchových úpravách a farbách, môže dať skutočnú plastickú operáciu na svojej kúpeľne. Obaja Deco a odolný proti vode, leštený betón môže vzniknúť priamo cez svoje staré dlaždice. Spojená s umývadlom a moderné skladovacie stĺpci ľahko dať moderný vzhľad do miestnosti.